UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Dzieci palą ch*j wie co, bo dopalacz to nie zło". Chorzy ludzie, którzy rządzą tym krajem, wolą żeby młodzież sięgała po legalną śmierć (dopalacze) niż przypaliła sobie trawkę raz na jakiś czas. Marihuana od tysięcy lat jest obecna w wielu kulturach świata, nie słyszałem aby ktoś przedawkował ziółko i zmarł;-) A o dopalaczach co się słyszy: "Śmierć 18-latka po dopalaczach", "Kolejna ofiara dopalaczy", "Mocarz zbiera śmiertelne żniwo". Panowie zomowcy i Ormowcy, lepiej zajmijcie się sklepem przy Bałuckiego.
cypis81