UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby to chodziło o kradzież wafelka i to przez zwykłego obywatela czy ucznia, to wyrok już dawno by zapadł. Co innego jaśli sprawa dotyczyczłowieka związanego z polityką, a w dodatku z PZPR o przepraszam z SLD.