UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby to chodziło o kradzież wafelka i to przez zwykłego obywatela czy ucznia, to wyrok już dawno by zapadł. Co innego jaśli sprawa dotyczyczłowieka związanego z polityką, a w dodatku z PZPR o przepraszam z SLD.


Anuluj