UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy posiadasz przy sobie 0,5 g marihuany i złapie cię policja, sprawa wygląda tak: biorą cię na dołek, każą się rozebrać do naga, siedzisz kilkanaście godzin tam, potem przesłuchanie przez policjanta na 2-gi dzień, parę "liści" w twarz, potem sprawa w sądzie, wiadomo za kratki nie pójdziesz, ale już jesteś KARANY i nie zostaniesz np. nauczycielem czy urzędnikiem. .. Dopalacze? FULL LEGAL, nie ryzykujesz problemami i tym, że masz na****e w papierach. A dopalacze zabijają i degenerują, mocniej i szybciej niż Marihuana. Przychodzi mi na myśl cytat z "wesela" Stanisława Wyspiańskiego "A TO POLSKA WŁAŚNIE" !!!

sir-mihu

Anuluj