UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I taka jest prawda, karetka mogła pędzić z góry, ale na dajezdzie do skrzyżowania powinien zwolnić do 20-30 i zerknąć w lewo, nie zrobił tego!!!! To katastrofalny błąd kierowcy zawodowego, również jemu wspolczuję........

Romulec

Anuluj