UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ch.. wam do tego kto co robił? Bo siedzą sobie wygodnie za ekranem i jak ciche ci.. mówią co jest wstydem a co nie, żałosne. Poza tym jak tak bardzo żal du.. ściskał mediom to trzeba było samemu powołac się na świadka :)

xyz010001

Anuluj