UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłam i słyszałam osobiscie. Widzialam samochód po wypadku. Nigdy nie piszę, gdy nie jestem tego pewna!!!
Byłam i słyszałam osobiscie. Widzialam samochód po wypadku. Nigdy nie piszę, gdy nie jestem tego pewna!!!