UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z opowiadania swiadka wynika ze Honda być może jechala za szybko??? I dlatego kierowca karetki zbyt pozno ja zauwazyl?????!!!Czyli wina jest obopólna.
myslacy
Z opowiadania swiadka wynika ze Honda być może jechala za szybko??? I dlatego kierowca karetki zbyt pozno ja zauwazyl?????!!!Czyli wina jest obopólna.
myslacy