UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z opowiadania swiadka wynika ze Honda być może jechala za szybko??? I dlatego kierowca karetki zbyt pozno ja zauwazyl?????!!!Czyli wina jest obopólna.

myslacy

Anuluj