UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do tych co pojecia o "prawie o ruchu drogowym" nie maja i insynuują. Czy osoby głuche lub niedosłyszące maja prawo jazdy w Polsce?-mają, co wtedy? czyja wina? Karetka powinna uważać jak wjeżdza "warunkowo" na skrzyzowanie, kierowca hondy może słyszał, a może i nie, może nie znał miasta i kócił się w tym czasie z rodzinka czy jechac na wprost czy może skręcać-nie ważne!!! Tragedia się stała! zginął niewinny człowiek(pasażer hondy). Kierowca karetki, policji czy innych służb musi i powinien mieć świadomość że na swojej drodze, mimo syren i lampek ktoś nie zauważy, bo co z niewidomą osoba na przejściu? rozjechać, ukarac? zabić!!!?

RafałP

Anuluj