UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prohibicja pokazała w stanach że znajdą sie "biznesmeni" którzy zaspokoją potrzeby konsumentów i tylko państwo na tym traci . Dziś w wielu stanach można łatwo legalnie kupić państwowe ZIOŁO . Polską żądza typy którzy myślą że zakazy to jedyne wyjście . ŻAL . Jesteśmy 100 lat za afroamerykanami
PALE BO LUBIE