UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka głupoty, sami się krzywdzili biorąc. Teraz im wstyd ? Jak przez alkohol wyląduje w szpitalu to też mam być pokrzywdzony przez kogoś czy własną głupotę ?


Anuluj