UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poznawanie w Internecie nie jest w niczym gorsze od poznawania ludzi w innych miejscach. Gdyby poznała go na ulicy, to teraz sytuacja wyglądałaby inaczej? To jest wina charakteru, nie miejsca poznania. Nikt normalny po kilku dniach znajomości nie zaprasza obcej osoby do swojego mieszkania, a już na pewno nie zostawia jej od tego mieszkania kluczy!


Anuluj