UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda, że polscy policjanci nie jeżdżą na polskich rowerach. .na każdym kroku dajemy zarabiać innym nie swoim. .
pola123
szkoda, że polscy policjanci nie jeżdżą na polskich rowerach. .na każdym kroku dajemy zarabiać innym nie swoim. .
pola123