UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram, ale przydałoby się, żeby w końcu pouczali ludzi, albo dawali nawet mandaty tym, którzy chodzą po drogach dla rowerów, źle parkują, jeżdżą rowerami po chodnikach i po przejściach dla pieszych. Jest XX! wiek!


Anuluj