UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czasami żałuję, że w Polsce nie ma obozów karnych jak w Rosji. Taki śmieć powinien przymusowo zapiep. .. fizycznie.
Czasami żałuję, że w Polsce nie ma obozów karnych jak w Rosji. Taki śmieć powinien przymusowo zapiep. .. fizycznie.