UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej deprawuje - bezkarność. I jak na razie były prezydent Olsztyna ma wciąż wszystko gdzieś. Taki proces powinien trwać góra 6 miesięcy - a nie ileś lat i wciąż nie widać końca. Ale prawo w Polsce jest jak płot tygrys przeskoczy, wąż się prześliźnie a tylko bydło stoi i czeka.
hrabia_George