UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety muszę stwierdzić jedno, skoro to karetka wbiła sie w auto to prawdoopdobnie kierowca karetki zawinił, niedostosował prędkości i wytrąbił w inne auto, będąc na skrzyżowaniu na czerwonym powinien zredukować tak prędkość aby w każdej chwili móc zatrzymać pojazd. Nie ma znaczenia do czego jechał, miał jechać tak żeby dojechać i nikogo nie zabić! Pracuje w ZRM od 10 lat.
Frank67