UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowe elbląskie podejście, aby narzekać, jest tragedia dla wszystkich. Coś co zdarzyć się nie powinno -zdarzyło się, błąd po jednej i drugiej stronie, nie celowe działanie, darujcie sobie odrzucenie błotem uczestników, swoje już przeszli i będą z tym żyli do końca..
Ratol