UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci co obwiniacie kierowcę karetki. .. Ciekaw jestem jak wyglądały by wasze komentarze gdyby ów kierowca pędził wam albo komuś z waszej rodziny na pomoc, wtedy pewnie było by, że za wolno jedzie bo długo czekacie. Proszę się zastanowić, oni pędzą ratować życie ludzkie często narażając swoje własne, tak jak w tym przypadku. Może w takiej sytuacji niech każdy martwi się o siebie, po co pojazdy uprzywilejowane skoro i tak nie mają żadnych praw

Ludź

Anuluj