UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pewnie karetka mogła tam stać ze dwa dni i się upewniać czy może przejechać, a zawsze tam jest jakikolwiek ruch nawet nocą, nie dojadą na czas to rodzina zmarłego też ma pretensje że za późno przyjechali, wszystkim nie dogodzisz!!!


Anuluj