UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pewnie karetka mogła tam stać ze dwa dni i się upewniać czy może przejechać, a zawsze tam jest jakikolwiek ruch nawet nocą, nie dojadą na czas to rodzina zmarłego też ma pretensje że za późno przyjechali, wszystkim nie dogodzisz!!!