UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Karetka ma dojechać na miejsce wezwania i to jest najważniejsze. Mniejsze znaczenie ma czas dojazdu. Jest to lub przynajmniej powinna być podstawowa zasada. Kierowca karetki i dysponent bronią się i za nic nie wezmą winy na siebie.
kkhfg