UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawda jest taka, że winny tej tragedii jest kierowca karetki ponieważ wjechał z impetem na skrzyżowanie nie zachowując ostrożności. Przecież wszystko jest w kodeksie ruchu drogowego. Jakby zwolnił nie doszło by do katastrofy drogowej.


Anuluj