UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Karetka jest pojazdem uprzywilejowanym, ale pojazd uprzywilejowany TAKŻE PODLEGA KODEKSOWI RD!!!!!! ewidentna wina karetki! Miał obowiązek upewnić się czy moźe wjechać na skrzyżowanie. Bez względu na to czy ma sygnały świetlne dwa czy sto na dachu. Uprzywilejowanie nie zwalnia z myślenia!!!! Współczucia dla rodziny z hondy- ja bym się nie dała tym karetkarzom. Walczcie o swoje!!!!!!