UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ewidentna wina hondy rodzina kierowcy musi sporo inwestować żeby wybronić młodego. A tak swoją drogą to ciekawe który z Elbląskich prominentów jest tatusiem tego 21 latka. Do komentarz(pewnie przyjaciel/uka albo rodzina 21latka) z przed roku to też ktoś pisał o głośnej muzie i wymijaniu aut które przepuszczały karetkę.


Anuluj