UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dla mnie sprawa jest prosta - wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przed pojazdem uprzywilejowanym. A prokuratura kieruje się chyba tylko tym, że pasażerowie z hondy są bardziej poszkodowani, więc wina karetki. .Już to widzę, jak karetka która jedzie w celu ratowania życia nie ma włączonych sygnałów dźwiękowych. .


Anuluj