UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oceniam na JEDEN. Bardzo niestarannie wykonana obróbka zdjęcia. Wygląda to tak jakby połowa tła była wykonana na długim czasie, natomiast motocykl i połowa podłoża na krótkim. Kąt rozmycia też do bani. .. ..
oceniam na JEDEN. Bardzo niestarannie wykonana obróbka zdjęcia. Wygląda to tak jakby połowa tła była wykonana na długim czasie, natomiast motocykl i połowa podłoża na krótkim. Kąt rozmycia też do bani. .. ..