Zboczeniec;) Jak dla mnie jest tu milutko i cieplutko, ale tym razem krzywizna mi przeszkadza. almerka
Zboczeniec;) Jak dla mnie jest tu milutko i cieplutko, ale tym razem krzywizna mi przeszkadza.