UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wszyscy wiemy jak wyglądają te przyznania się do winy, to ze przyznal sie na komendzie nie oznacza ze zostanie winnym, znam prawo od A do Z i wiem, ze tak to nie wyglada. zwykle bicie piany ze strony policji

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Anuluj