UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze, że postawa obywatelska . Miejsce smiecia jest w śmietniku. Niech tam gdzie teraz kradnie współwięźniom, to mu łapy w końcu utnal
I bardzo dobrze, że postawa obywatelska . Miejsce smiecia jest w śmietniku. Niech tam gdzie teraz kradnie współwięźniom, to mu łapy w końcu utnal