UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze, że postawa obywatelska . Miejsce smiecia jest w śmietniku. Niech tam gdzie teraz kradnie współwięźniom, to mu łapy w końcu utnal


Anuluj