UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Więcej takich imprez networking owych w naszym mieście, fajnie by było żeby mniejsi przedsiębiorcy również się tam pojawiali. Każdy by na tym skorzystał (nawet Pan od składania długopisów, chyba że to szara strefa to won).
obecny na sali :-)