UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nagrywać bezkarnych policjantów, gromodzić materiały i nie wysyłać na ich śmieszną skrzynkę tylko materiały bezpośrednio do prokuratury a na drogach będzie bezpieczniej i kiedyś policja będie policją a nie Polskim ZOMO i UBecją pod przykrywką EU.


Anuluj