UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ok. niech będzie patronem, ale wpierw musi być honorowym obatelem miasta. Dołączyłby do grona prześwietnych. Panie Pruszuk, chodzi pan do kościoła, ale chyba niezbyt gorliwie słucha pan ewangelii-w jednej z nich jest coś o wielbłądzie i uchu igielnym. Miasto natomiast, na tą okoliczność musi chlasnąć jakiś marny (tak z 20m wysokości) pomniczek, najlepiej pod oknami pałacu biskupa
chore