UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie jest rozumek?! totalna żenada ! Wybudowaliśmy za pieniądze kapitalistycznej Unii autostrady i pokazując jej środkowy palec pędzimy nimi do PRL a mentalnie w Katolicki bolszewizm! Wieszczę rokosz wzorem lat 1970,1980.
zającpoziomka