UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem już za dużo jest tych zwanych śwíętymi ! Między ludźmi nie ma miłości i pomocy z serca, raczej przy kamerze. Pogański Lud jak głaz potrzebuje rozumu a nie wymyślonych świętych bo któż ich robi świętymi kler i ciemnota a nie wiara.

max7

Anuluj