UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem już za dużo jest tych zwanych śwíętymi ! Między ludźmi nie ma miłości i pomocy z serca, raczej przy kamerze. Pogański Lud jak głaz potrzebuje rozumu a nie wymyślonych świętych bo któż ich robi świętymi kler i ciemnota a nie wiara.
max7