UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogólnie nie przepadam za PiS i absurdalnymi pomysłami kościoła ale ten pomysł akurat jest dobry. Może dzięki Świętemu w mieście będzie w końcu lepiej się działo?
Ogólnie nie przepadam za PiS i absurdalnymi pomysłami kościoła ale ten pomysł akurat jest dobry. Może dzięki Świętemu w mieście będzie w końcu lepiej się działo?