UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ogólnie nie przepadam za PiS i absurdalnymi pomysłami kościoła ale ten pomysł akurat jest dobry. Może dzięki Świętemu w mieście będzie w końcu lepiej się działo?


Anuluj