UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem to bardzo nierozsądne narażać życie dla (zwłaszcza) cudzych pieniędzy. A jeśli to był by jakiś desperat i zrobił jej krzywdę?! Takie miejsca sa ubezpieczone, po to ono jest żeby nie narażać ludzi tam pracujących.
lampka