UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie jarze ;). To on miał 6 w totka i chciał wybrac w kolekturze bo mu się spieszyło czy co? P.s. współczuję pani która tam pracuję pamiętam że niespełna rom temu wydarzyła się tam podobna sytuacja.
Mka
Nic nie jarze ;). To on miał 6 w totka i chciał wybrac w kolekturze bo mu się spieszyło czy co? P.s. współczuję pani która tam pracuję pamiętam że niespełna rom temu wydarzyła się tam podobna sytuacja.
Mka