UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek chyba nie myśli w takiej sytuacji. .. .. ale udało mi się przeżyć. .. .Mam nadzieję, że nigdy się to nie powtórzy. .. .:(
m............
Człowiek chyba nie myśli w takiej sytuacji. .. .. ale udało mi się przeżyć. .. .Mam nadzieję, że nigdy się to nie powtórzy. .. .:(
m............