UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowiek chyba nie myśli w takiej sytuacji. .. .. ale udało mi się przeżyć. .. .Mam nadzieję, że nigdy się to nie powtórzy. .. .:(

m............

Anuluj