UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i co cwaniaczki, ktore mnie minusowaliscie pod ostatnim wpsiem? Mowilem ze przegraja ale awansuja i tak sie stalo. teraz juz zarty sie skonczyly i bedzie tylko 4,najgorsze z mozliwych miejsce.
i co cwaniaczki, ktore mnie minusowaliscie pod ostatnim wpsiem? Mowilem ze przegraja ale awansuja i tak sie stalo. teraz juz zarty sie skonczyly i bedzie tylko 4,najgorsze z mozliwych miejsce.