UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i co cwaniaczki, ktore mnie minusowaliscie pod ostatnim wpsiem? Mowilem ze przegraja ale awansuja i tak sie stalo. teraz juz zarty sie skonczyly i bedzie tylko 4,najgorsze z mozliwych miejsce.


Anuluj