UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przed chwilą podano, że w Częstochowie zginął motocyklista. Jechał na motocyklu z rejestracją NE. Czy redakcja może coś się dowiedzieć więcej w tej sprawie?
Przed chwilą podano, że w Częstochowie zginął motocyklista. Jechał na motocyklu z rejestracją NE. Czy redakcja może coś się dowiedzieć więcej w tej sprawie?