UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przed chwilą podano, że w Częstochowie zginął motocyklista. Jechał na motocyklu z rejestracją NE. Czy redakcja może coś się dowiedzieć więcej w tej sprawie?


Anuluj