UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Film juz z zalozenia jest do bani. Garstka ludzi stawia czola inwazji kosmitow. Na pewno sa przerazeni. To tak jak Polska wyraza zaniepokojenie sytuacja na Ukrainie. Rosjanie sa wrecz sparalizowani strachem;) Gdyby ktos przezyl, to raczej nie bylaby to tez filigranowa blondyneczka, raczej jacys degeneraci, ktorzy nie cofneliby sie przed niczym, byleby przezyc. Ewentualnie mieszkancy jakiejs malej wioski w Warminsko-Mazurskim, przeciez kosmici nie zadawaliby sobie trudu.
Antyfalowy