UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Film juz z zalozenia jest do bani. Garstka ludzi stawia czola inwazji kosmitow. Na pewno sa przerazeni. To tak jak Polska wyraza zaniepokojenie sytuacja na Ukrainie. Rosjanie sa wrecz sparalizowani strachem;) Gdyby ktos przezyl, to raczej nie bylaby to tez filigranowa blondyneczka, raczej jacys degeneraci, ktorzy nie cofneliby sie przed niczym, byleby przezyc. Ewentualnie mieszkancy jakiejs malej wioski w Warminsko-Mazurskim, przeciez kosmici nie zadawaliby sobie trudu.

Antyfalowy

Anuluj