UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stworzyć system zamkniętych zakładów pracy np. kamieniołomy i tam zaangażować więźniów, aresztantów i rozrabiaków aby nie obciążać nas podatników. Niech zapracują na swoje utrzymanie.

lukaszka1989

Anuluj