UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stworzyć system zamkniętych zakładów pracy np. kamieniołomy i tam zaangażować więźniów, aresztantów i rozrabiaków aby nie obciążać nas podatników. Niech zapracują na swoje utrzymanie.
lukaszka1989
Stworzyć system zamkniętych zakładów pracy np. kamieniołomy i tam zaangażować więźniów, aresztantów i rozrabiaków aby nie obciążać nas podatników. Niech zapracują na swoje utrzymanie.
lukaszka1989