UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też tak uważam. Tylko Ci którzy mają coś na sumieniu wobec Narodu legną na ulice ze strachu nie czystego sumienia. Tonący łapią się brzytwy. Nadszedł wreszcie czas by tych wszyskich aparadczyków, ubeków i tym podobnych ROZLICZYĆ przed Narodem. Wasze wszelkie demonstracje już na nic się nie zdadzą. Zaczęła się tzw. posucha, widać jak na załączonym obrazku manify KOD-u. RZENADA !!!


Anuluj