UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy wiedzą, że KOD się kończy. Ciekawe co nowego wymyślą emerytowani komuniści Solos i jego Fundacja Batoergo oraz przebrzmiała PO

Jacenty123

Anuluj