UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje dla portElu. Zatrudniliscie troli? Zróbcie to przynajmniej profesjonalnie. Pewnie i tak admin mojesgo postu nie usci.
Antytrol
Gratulacje dla portElu. Zatrudniliscie troli? Zróbcie to przynajmniej profesjonalnie. Pewnie i tak admin mojesgo postu nie usci.
Antytrol