UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a tu proszę szykujący się skandal. KOD-u. Proszę bardzo kolejni aparatczyki co dbają o swoje interesy walcząc z rządem bo boją się że ich brudy z czasów rządów PO-ronieńców wyjdą na jaw ! pożyjemy zobaczymy jak to ten wspaniały KOD się posypie !
anty_KOD