UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a tu proszę szykujący się skandal. KOD-u. Proszę bardzo kolejni aparatczyki co dbają o swoje interesy walcząc z rządem bo boją się że ich brudy z czasów rządów PO-ronieńców wyjdą na jaw ! pożyjemy zobaczymy jak to ten wspaniały KOD się posypie !

anty_KOD

Anuluj