UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy już będzie jakaś nazwa na ten przekop np. Przekop imienia np. kogoś kto zasłużył się w budowie tego przedsięwzięcia, może to być nazwisko posła lub prezydenta lub prezesa no może też być to imię osoby wyznaniowej. Myślę że to ważna kwestia.


Anuluj