UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop to bzdura z ekonomicznego punktu widzenia. Nigdy się nie zwróci tak jak kanał Elbląsko -Ostródzki. PiSiory obiecają wszystko i zadłużą kraj tak, że nasze wnuki będą spłacać jeszcze. Ale przynajmniej pokażemy Rosjanom jakim to mocarstwem jesteśmy. Co! Ja nie przekopię! PS. Dla regionu może to będzie dobre ale na PiSiory nigdy nie zagłosuję!
Inżynier