UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za prostaki. Pytają skąd dziadek miał taką kasę ano stąd że ma 88 lat i oszczędzał całe życie jełopy a nie siedział i pisał pierdoły na portel. Skarbówka? a co ma do tego skarbówka matole. Jak ja zamiast pić tanie wino jak wy mam inne priorytety i szanuję pieniądze i oszczędzam to skarbówka ma się mną zająć.