UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję (słabiutką co prawda), że złapią gnoi, bez procesu urwą ręce złodziejskie, a później zutylizują, Szkoda tylko, że ludzie dają się jeszcze tak oszukiwać. I nie piszcie głupich komentarzy.
Mam nadzieję (słabiutką co prawda), że złapią gnoi, bez procesu urwą ręce złodziejskie, a później zutylizują, Szkoda tylko, że ludzie dają się jeszcze tak oszukiwać. I nie piszcie głupich komentarzy.