UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Joanno! Wreszcie pisze Pani o zdobyciu Elbląga, a nie o wyzwoleniu! Gratuluję. Lecz czemu gdzies tam w tekście umieszczono jednak wyzwolenie? Czy to chodzi o to, że Bogu świeczkę, a diabłu (czerwonemu) ogarek? Pozdrawiam.

Grzebar

Anuluj